Na stanju
700.83 KM
25 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Vrsta: | IPS |
| Dijagonala: | 27" |
| Vidljiva dijagonala: | 27" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.2331 mm |
| Podrška boje: | 16.7M |
| Max. rezolucija: | 2560x1440 |
| Osvježavanje: | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 151 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 100 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 48 Hz |
| Svjetlina: | 350 cd/m^2 |
| Kontrast: | 1 500 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 5 ms |
| Površinska obrada: | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke: | HDCP Ready, Edge LED, WQHD, Flicker-free Technology, Normal Response Time: 8 ms, Eye Saver Mode, Narrow Bezel |
| Gamut: | sRGB 99% |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| USB: | 1 (USB Type B); 3 (USB Type-A); 1 (USB Type C) |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 18.8 W |
| Max. potrošnja energije: | 75 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.3 W |
| Kabeli: | Strujni kabel |
| Dodaci: | Brzi priručnik |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Zaključavanje kabela, Kensington, Kensington |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | Energy Star, VESA FDMI, TCO, RoHS |
| Max. radna temperatura: | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline: | 0 °C |
| Max. neradna temperatura: | 60 °C |
| Min. neradna temperatura: | -20 °C |
| Max. radna vlažnost: | 80 % |
| Min. radna vlažnost: | 10 % |
| Max. neradna vlažnost: | 90 % |
| Min. neradna vlažnost: | 5 % |
| Max. radna visina: | 5000 m |
| Dubina (mm): | 49.99 mm |
| Visina (mm): | 356.55 mm |
| Širina (mm): | 612.5 mm |
| Težina: | 4.28 kg |
| Dubina (mm): | 192.16 mm |
| Visina (mm): | 535.7 mm |
| Širina (mm): | 612.5 mm |
| Težina: | 6.27 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 1 mm |
| Širina (mm): | 1 mm |
| Visina (mm): | 1 mm |
| Bruto težina (kg): | 1 kg |
| Neto težina (kg): | 1 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 1 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |
| EAN kod: | 0 |