Na stanju
2362.23 KM
29 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Računari |
| Serija: | Pro |
| Model: | Pro Slim |
| Vrsta: | Personal Computer |
| Format: | Slim Tower |
| Ugrađeni uređaji: | Speaker |
| Dodaci: | Brzi priručnik |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 Processor 235 |
| CPU količina jezgri: | 14 |
| Broj threadova: | 14 |
| CPU podnožje: | Socket 1851 |
| CPU količina: | 1 |
| CPU Max. količina: | 1 |
| L2 cache: | 26 MB |
| CPU cache: | 24 MB |
| Neural Processing Unit (NPU): | Intel AI Boost |
| NPU TOPS: | 13 TOPS |
| Chipset: | Intel Q870 |
| Kol. matičnih ploča: | 1 |
| P-core količina: | 6 |
| E-core količina: | 8 |
| Vrsta memorije: | DDR5 SDRAM |
| Format memorije: | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije: | 5600MHz(PC5-44800) |
| Kapacitet memorije: | 16 GB |
| Max. kapacitet memorije: | 64 GB |
| Količina utora: | 2 |
| Značajke memorije: | Unbuffered |
| Support: | Wi-Fi Controller: M.2 |
| Integriran: | Storage Controller: M.2 Storage Controller: SATA III-600 (2) |
| SSD: | 512 GB, PCIe NVMe, M.2 Form Factor |
| Format: | Integriran |
| Model: | Intel Graphics |
| VRAM tip: | Shared Video Memory |
| Format: | Integriran |
| Chipset: | Realtek ALC3204 |
| Audio izlaz: | Stereo |
| Audio standard: | HD audio |
| Input Devices: | Mouse |
| Format: | Integriran |
| LAN Chipset: | Intel i219LM |
| LAN: | Gigabit Ethernet |
| Podržana brzina: | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| 3.5in utora: | 1 |
| PCI Express x16: | 1 |
| PCI Express x1: | 2 |
| LAN: | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0: | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1: | 1 (USB 3.2 (type C)), 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Headset Port: | 1 (3.5-mm minijack) |
| DisplayPort: | 1 |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| Operativni sustav: | Linux Ubuntu |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Plug-in modul |
| Ulazni napon: | AC 90-264 V |
| Ulazna frekvencija: | 47/63 Hz |
| Napajanje: | 1; |
| Max. Napajanja: | 1 |
| Izlazna snaga: | 180 W |
| Postavljanje: | Desktop |
| Dodaci: | Brzi priručnik |
| Max. radna temperatura: | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline: | 10 °C |
| Max. radna vlažnost: | 80 % |
| Min. radna vlažnost: | 20 % |
| Max. neradna temperatura: | 65 °C |
| Min. neradna temperatura: | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost: | 95 % |
| Min. neradna vlažnost: | 5 % |
| Max. radna visina: | 3048 m |
| Max. visina pohrane: | 10668 m |
| Visina (mm): | 303.5 mm |
| Dubina (mm): | 293 mm |
| Širina (mm): | 95 mm |
| Težina: | 3.9 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Vrsta jamstva: | Next Business Day, ProSupport |
| Dužina (mm): | 293 mm |
| Širina (mm): | 95 mm |
| Visina (mm): | 304 mm |
| Bruto težina (kg): | 7 kg |
| Neto težina (kg): | 5.89 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 7 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |