Na stanju
1636.83 KM
28 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Vrsta: | IPS |
| Dijagonala: | 34" |
| Vidljiva dijagonala: | 34.1" |
| Radijus: | 3800R |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.2325 mm |
| Pixel Density: | 110 ppi |
| Podrška boje: | 1.07B |
| Max. rezolucija: | 3440x1440 |
| Osvježavanje: | 100 Hz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 28 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 100 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 30 Hz |
| Svjetlina: | 350 cd/m^2 |
| Kontrast: | 1 500 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 5 ms |
| Površinska obrada: | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike: | 21:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Swivel, Slant |
| Značajke: | HDCP Ready, Edge LED, Curved Technology, Normal Response Time: 8 ms, Narrow Bezel |
| Gamut: | sRGB 99% |
| Višekanalni pregled: | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| USB: | 2 (USB Type C); 3 (USB Type-A); 1 (USB Type B) |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 28.7 W |
| Max. potrošnja energije: | 200 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.3 W |
| Kabeli: | Strujni kabel |
| Dodaci: | Brzi priručnik |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Zaključavanje kabela, Kensington, Sigurnosni utor |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | Energy Star, VESA FDMI, TCO |
| Max. radna temperatura: | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline: | 0 °C |
| Max. neradna temperatura: | 60 °C |
| Min. neradna temperatura: | -20 °C |
| Max. radna vlažnost: | 80 % |
| Min. radna vlažnost: | 10 % |
| Max. neradna vlažnost: | 90 % |
| Min. neradna vlažnost: | 5 % |
| Dubina (mm): | 83 mm |
| Visina (mm): | 358 mm |
| Širina (mm): | 816 mm |
| Težina: | 6.9 kg |
| Dubina (mm): | 229.42 mm |
| Visina (mm): | 541.25 mm |
| Širina (mm): | 816 mm |
| Težina: | 9.91 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 1020 mm |
| Širina (mm): | 850 mm |
| Visina (mm): | 150 mm |
| Bruto težina (kg): | 14.36 kg |
| Neto težina (kg): | 9.91 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 14.36 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |
| EAN kod: | 5397184962510 |