Na stanju
934.83 KM
19 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Tehnologija: | TFT Active Matrix |
| Vrsta: | IPS |
| Dijagonala: | 24" |
| Vidljiva dijagonala: | 23.8" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.2745 mm |
| Pixel Density: | 93 ppi |
| Podrška boje: | 16.7M |
| Max. rezolucija: | 1920x1080 |
| Osvježavanje: | 60 Hz |
| Svjetlina: | 300 cd/m^2 |
| Kontrast: | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 5 ms |
| Površinska obrada: | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Značajke: | Touch-screen, LED Backlight, Full HD, Flicker-free Technology, Low Blue Light, ComfortView Plus |
| Gamut: | sRGB 99% |
| Format zvučnika: | Integriran |
| Izlazna snaga: | 3 W |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1: | 2 (USB 3.2 (type C)); 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Audio Line-Out: | 1 (3.5-mm minijack) |
| LAN: | 1 (RJ-45) |
| EPREL: | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja: | Strujni adapter |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 18 W |
| Max. potrošnja energije: | 190 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.5 W |
| Kabeli: | Strujni kabel, DP kabel, USB Type C Cable, USB Type A to Type C Cable |
| Dodaci: | Brzi priručnik, Sigurnosni list, Postolje |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Sigurnosni utor |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | Energy Star, Plug and Play, VESA FDMI, RoHS |
| Max. radna temperatura: | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline: | 0 °C |
| Max. neradna temperatura: | 60 °C |
| Min. neradna temperatura: | -20 °C |
| Max. radna vlažnost: | 80 % |
| Min. radna vlažnost: | 10 % |
| Max. neradna vlažnost: | 90 % |
| Min. neradna vlažnost: | 5 % |
| Max. radna visina: | 5000 m |
| Dubina (mm): | 54.1 mm |
| Visina (mm): | 320.98 mm |
| Širina (mm): | 538.8 mm |
| Težina: | 3.86 kg |
| Dubina (mm): | 248.87 mm |
| Visina (mm): | 320.98 mm |
| Širina (mm): | 538.8 mm |
| Težina: | 7.86 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Bruto težina (kg): | 10.78 kg |
| Neto težina (kg): | 7.85 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 10.78 kg |
| Težina kartona: | 2 kg |
| Težina plastike: | 0.93 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |
| EAN kod: | 5397184821367 |