Na stanju
420.03 KM
17 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Tehnologija: | TFT Active Matrix |
| Vrsta: | VA |
| Dijagonala: | 24.5" |
| Vidljiva dijagonala: | 24.5" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.2825 mm |
| Podrška boje: | 16.7M |
| Max. rezolucija: | 1920x1080 |
| Osvježavanje: | 240 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 255 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 240 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 48 Hz |
| Svjetlina: | 300 cd/m^2 |
| Kontrast: | 3 000 : 1 |
| Dinamički kontrast: | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 1 ms |
| Površinska obrada: | Anti-Glare |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke: | Full HD, White-LED Backlight, Frameless Display, Flicker-free Technology, Low Blue Light, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, Shadow Boost |
| Gamut: | sRGB 100%, DCI-P3 92% |
| HDMI: | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| Headphones: | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL: | 1336815 |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Interni |
| Potrošnja: | 25 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.3 W |
| Energy Label: | E |
| Kabeli: | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci: | Stalak, Brzi priručnik |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Kensington |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | VESA FDMI |
| Boja: | Crna |
| Dubina (mm): | 48 mm |
| Visina (mm): | 328.9 mm |
| Širina (mm): | 557.3 mm |
| Težina: | 4.24 kg |
| Dubina (mm): | 258.8 mm |
| Visina (mm): | 503 mm |
| Širina (mm): | 557.3 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 620 mm |
| Širina (mm): | 541 mm |
| Visina (mm): | 160 mm |
| Bruto težina (kg): | 6.34 kg |
| Neto težina (kg): | 4.24 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 6.4 kg |
| Težina kartona: | 1 kg |
| Težina plastike: | 0.4 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |
| EAN kod: | 4038986140911 |
| : |