Na stanju
1519.83 KM
7 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Tehnologija: | TFT Active Matrix |
| Vrsta: | OLED |
| Dijagonala: | 27" |
| Vidljiva dijagonala: | 26.7" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.23 mm |
| Podrška boje: | 10-bit (1.073B) |
| Max. rezolucija: | 2560x1440 |
| Osvježavanje: | 240 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 230 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 240 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 48 Hz |
| Svjetlina: | 1000 cd/m^2 |
| Dinamički kontrast: | 15 000 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 0.03 ms |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke: | White-LED Backlight, Anti-Reflective, Frameless Display, RGB LED, Flicker-free Technology, QHD, Low Blue Light, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, HDR 400, Low Input Lag, Shadow Boost |
| Gamut: | Adobe RGB 98%, sRGB 138.4%, DCI-P3 99.1% |
| Višekanalni pregled: | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Format zvučnika: | Integriran |
| Audio izlaz: | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu: | 5 W |
| Izlazna snaga: | 10 W |
| HDMI: | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1: | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Headphones: | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL: | 2067219 |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Vanjski |
| Potrošnja: | 65 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.5 W |
| Kabeli: | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci: | Brzi priručnik |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Kensington |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | VESA FDMI, RoHS, REACH |
| Boja: | Tamno siva |
| Dubina (mm): | 74.4 mm |
| Visina (mm): | 350.6 mm |
| Širina (mm): | 609.3 mm |
| Težina: | 5.2 kg |
| Dubina (mm): | 228.9 mm |
| Visina (mm): | 525.6 mm |
| Širina (mm): | 609.3 mm |
| Težina: | 6.7 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 730 mm |
| Širina (mm): | 480 mm |
| Visina (mm): | 188 mm |
| Bruto težina (kg): | 11.37 kg |
| Neto težina (kg): | 6.7 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 11.37 kg |
| Težina kartona: | 1 kg |
| Težina plastike: | 1 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |
| EAN kod: | 4038986182478 |
| : |