Na stanju
221.13 KM
30 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Warranty Term (month): | 36 month(s) |
| Pack Length (mm): | 180 mm |
| Pack Width (mm): | 612 mm |
| Pack Height (mm): | 410 mm |
| Pack Weight Brutto (kg): | 4 kg |
| Pieces in pack: | 1 |
| Box Weight Brutto (kg): | 4 kg |
| EAN Code: | 0 |