Na stanju
349.83 KM
4 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Vrsta: | IPS |
| Dijagonala: | 27" |
| Vidljiva dijagonala: | 27" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.3114 mm |
| Pixel Density: | 82 ppi |
| Podrška boje: | 16.7M |
| Max. rezolucija: | 1920x1080 |
| Osvježavanje: | 200 Hz |
| Svjetlina: | 300 cd/m^2 |
| Kontrast: | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 1 ms |
| Površinska obrada: | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt |
| Značajke: | LED Backlight, Full HD, HDCP Ready, AMD FreeSync Premium |
| Gamut: | sRGB 99% |
| HDMI: | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| Headphones: | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Interni |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 17.3 W |
| Max. potrošnja energije: | 40 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.5 W |
| Kabeli: | Strujni kabel, HDMI kabel |
| Dodaci: | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Sigurnosni utor |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | VESA FDMI |
| Boja: | Crna |
| Max. radna temperatura: | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline: | 0 °C |
| Max. neradna temperatura: | 60 °C |
| Min. neradna temperatura: | -20 °C |
| Max. radna vlažnost: | 80 % |
| Min. radna vlažnost: | 10 % |
| Max. neradna vlažnost: | 90 % |
| Min. neradna vlažnost: | 5 % |
| Max. radna visina: | 5000 m |
| Dubina (mm): | 47.2 mm |
| Visina (mm): | 357.51 mm |
| Širina (mm): | 610.88 mm |
| Težina: | 3.15 kg |
| Dubina (mm): | 188 mm |
| Visina (mm): | 452.82 mm |
| Širina (mm): | 610.88 mm |
| Težina: | 3.72 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 188 mm |
| Širina (mm): | 610 mm |
| Visina (mm): | 452 mm |
| Bruto težina (kg): | 4 kg |
| Neto težina (kg): | 3.15 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 4 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |