Na stanju
2572.83 KM
2 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Vrsta: | OLED |
| Dijagonala: | 32" |
| Vidljiva dijagonala: | 31.6" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.1814 mm |
| Pixel Density: | 140 ppi |
| Podrška boje: | 1.07B |
| Max. rezolucija: | 3840x2160 |
| Osvježavanje: | 120 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 300 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 25 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 120 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 48 Hz |
| Svjetlina: | 1000 cd/m^2 |
| Dinamički kontrast: | 1 500 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 0.03 ms |
| Površinska obrada: | Anti-Reflection |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Swivel, Slant |
| Značajke: | HDCP Ready, UHD, Eye Saver Mode, AMD FreeSync Premium Pro, Dolby Vision, Narrow Bezel, DisplayHDR True Black 400, Quantum Dots Technology |
| Gamut: | DCI-P3 99% |
| Višekanalni pregled: | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Format zvučnika: | Integriran |
| Frekvencijski odziv: | 100Hz-20kHz |
| Izlazna snaga po kanalu: | 5 W |
| Izlazna snaga: | 25 W |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1: | 2 (USB 3.2 (type C)) |
| USB: | 1 (USB Type C) |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Interni |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 40 W |
| Max. potrošnja energije: | 320 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.5 W |
| Kabeli: | Strujni kabel |
| Dodaci: | Brzi priručnik |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Sigurnosni utor |
| Sukladnost: | Energy Star, VESA FDMI |
| Max. radna temperatura: | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline: | 0 °C |
| Max. neradna temperatura: | 60 °C |
| Min. neradna temperatura: | -20 °C |
| Max. radna vlažnost: | 80 % |
| Min. radna vlažnost: | 10 % |
| Max. neradna vlažnost: | 90 % |
| Min. neradna vlažnost: | 5 % |
| Max. radna visina: | 5000 m |
| Dubina (mm): | 70.35 mm |
| Visina (mm): | 457.65 mm |
| Širina (mm): | 718.78 mm |
| Težina: | 6.95 kg |
| Dubina (mm): | 223.7 mm |
| Visina (mm): | 614.02 mm |
| Širina (mm): | 718.78 mm |
| Težina: | 10 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 70 mm |
| Širina (mm): | 718 mm |
| Visina (mm): | 457 mm |
| Bruto težina (kg): | 10 kg |
| Neto težina (kg): | 9 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 10 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |