Na stanju
2999.00 KM
20 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Laptopi |
| Grafička: | Intel Arc Graphics |
| Veličina ekrana: | 14 |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM: | 32 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | 14.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 400nits, 600nits HDR peak |
| HDD: | 1000 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Pro |
| Boja: | Plava |
Intel Core Ultra 7 258V, 32GB LPDDR5X RAM, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, 14" 1920 x 1200 IPS OLED display, FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter, Wi-Fi7 (802.11be), Bluetooth 5.4, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader, Battery: 75Wh 4-cell Li-ion, Tastatura: US-Internacionalna, Težina: 1.3kg, Boja: Plava, Windows 11 Pro
| Grafička: | Intel Arc Graphics |
| Veličina ekrana: | 14 |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 258V |
| RAM: | 32 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | 14.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 400nits, 600nits HDR peak |
| HDD: | 1000 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Pro |
| Boja: | Plava |