Nema na stanju
1671.93 KM
7 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Računari |
| Serija: | ThinkCentre |
| Model: | ThinkCentre neo 50s Gen 5 |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 60 mjeseci(a) |
| Dužina (mm): | 1 mm |
| Širina (mm): | 1 mm |
| Visina (mm): | 1 mm |
| Bruto težina (kg): | 5 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 5 kg |
| EAN kod: | 5272118620 |