Nema na stanju
204.75 KM
27 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| EPREL: | 1962293 |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Vrsta: | IPS |
| Dijagonala: | 24" |
| Vidljiva dijagonala: | 23.8" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.2745 mm |
| Podrška boje: | 16.7M |
| Max. rezolucija: | 1920x1080 |
| Osvježavanje: | 120 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 140 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 120 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 48 Hz |
| Svjetlina: | 300 cd/m^2 |
| Kontrast: | 1 500 : 1 |
| Dinamički kontrast: | 20 000 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 1 ms |
| Površinska obrada: | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt |
| Značajke: | Full HD, HDCP Ready, White-LED Backlight, Flicker-free Technology, Low Blue Light, AMD Adaptive Sync Technology |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| VGA: | 1 (15-pin D-sub) |
| Vrsta napajanja: | Strujni adapter |
| Napajanje: | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 11.49 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.3 W |
| Energy Label: | E |
| EPREL: | 1962293 |
| Kabeli: | HDMI kabel |
| Dodaci: | Strujni adapter |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | VESA FDMI, RoHS, REACH, Energy Star 8.0 |
| Boja: | Crna |
| Dubina (mm): | 34.7 mm |
| Visina (mm): | 316.2 mm |
| Širina (mm): | 542.4 mm |
| Težina: | 2.45 kg |
| Dubina (mm): | 185.9 mm |
| Visina (mm): | 410 mm |
| Širina (mm): | 524.4 mm |
| Težina: | 2.15 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 612 mm |
| Širina (mm): | 378 mm |
| Visina (mm): | 124 mm |
| Bruto težina (kg): | 4.11 kg |
| Neto težina (kg): | 2.45 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 1 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |
| EAN kod: | 4038986142199 |
| : |