Na stanju
431.73 KM
17 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Vrsta: | IPS |
| Dijagonala: | 24" |
| Vidljiva dijagonala: | 23.8" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.275 mm |
| Podrška boje: | 16.7M |
| Max. rezolucija: | 1920x1080 |
| Osvježavanje: | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 110 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 30 kHz |
| Svjetlina: | 300 cd/m^2 |
| Kontrast: | 1 300 : 1 |
| Dinamički kontrast: | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 1 ms |
| Standardi: | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke: | LED Backlight, Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, AMD Adaptive Sync Technology, Blue Light Filter, 3-side Borderless |
| Format zvučnika: | Integriran |
| Audio izlaz: | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu: | 2 W |
| Izlazna snaga: | 4 W |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| USB 2.0: | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Headphones: | 1 (3.5-mm mini jack) |
| EPREL: | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Interni |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 19 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji: | USB Hub |
| Kabeli: | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci: | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Kensington |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | VESA FDMI |
| Boja: | White |
| Dubina (mm): | 209.5 mm |
| Visina (mm): | 500 mm |
| Širina (mm): | 538.5 mm |
| Težina: | 4.9 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 126 mm |
| Širina (mm): | 685 mm |
| Visina (mm): | 405 mm |
| Bruto težina (kg): | 7 kg |
| Neto težina (kg): | 5 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Dužina kutije (mm): | 126 mm |
| Širina kutije (mm): | 685 mm |
| Visina kutije (mm): | 405 mm |
| Bruto težina kutije (kg): | 7 kg |
| Težina kartona: | 1 kg |
| Težina plastike: | 1 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Količna pakiranja na paleti: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Maloprodajno |