Na stanju
2799.00 KM
14 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Laptopi |
| Grafička: | Apple M4 10 Core GPU |
| Veličina ekrana: | 13.6 |
| Procesor: | Apple M4 |
| RAM: | 16 GB DDR4 |
| Tip ekrana: | IPS-Type LCD, 16:10, 500 nits / cd/m2, 60 Hz |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | macOS |
| Boja: | Plava |
Apple M4, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.6" 2560 x 1664 IPS-Type LCD, Apple 10 Core GPU, WebCam: User-Facing: 12 MP (1080p), Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, 2x USB-C (Thunderbolt 4) / Supports Video Alt Mode and Power Delivery, 1x 3.5 mm Headphone Output, Built-In Chiclet-Style Keyboard with Backlight, Force Touch Trackpad, Fingerprint Reader, Battery: 53.8 Wh Lithium-Ion Polymer (LiPo), Težina: 1.24kg, Boja: Plava, macOS
| Grafička: | Apple M4 10 Core GPU |
| Veličina ekrana: | 13.6 |
| Procesor: | Apple M4 |
| RAM: | 16 GB DDR4 |
| Tip ekrana: | IPS-Type LCD, 16:10, 500 nits / cd/m2, 60 Hz |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | macOS |
| Boja: | Plava |