Na stanju
232.83 KM
24 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Warranty Term (month): | 36 month(s) |
| Pack Length (mm): | 300 mm |
| Pack Width (mm): | 500 mm |
| Pack Height (mm): | 400 mm |
| Pack Weight Brutto (kg): | 4 kg |
| Pieces in pack: | 1 |
| Box Weight Brutto (kg): | 4 kg |
| EAN Code: | 0 |