Na stanju
1859.00 KM
25 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Laptopi |
| Grafička: | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Veličina ekrana: | 15.6 |
| Procesor: | Intel Core i5-13420H |
| RAM: | 16 GB DDR4 |
| Tip ekrana: | FHD (1920 x 1080), 144 Hz, IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Home |
| Boja: | Crna |
Intel Core i5-13420H, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Nvidia GeForce RTX 4050 6GB, 15.6" 1920 x 1080 144Hz IPS display, WebCam, LAN, WiFi 6, Bluetooth 5.4, 1x HDMI 2.1, 1x USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge), 1x USB Type-A 5Gbps signaling rate, 1x AC smart pin, 1x headphone/microphone combo, 1x RJ-45, 1x USB Type-C 5Gbps signaling rate (DisplayPort 1.4a, HP Sleep and Charge), Battery: 70Wh LI 4-Cell, Tastatura: US-Internacionalna osvjetljenjem, Težina: 2.29kg, Boja: Crna, Windows 11 Home
| Grafička: | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Veličina ekrana: | 15.6 |
| Procesor: | Intel Core i5-13420H |
| RAM: | 16 GB DDR4 |
| Tip ekrana: | FHD (1920 x 1080), 144 Hz, IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Home |
| Boja: | Crna |