Na stanju
2572.83 KM
10 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Vrsta: | IPS |
| Dijagonala: | 32" |
| Vidljiva dijagonala: | 31.5" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.1816 mm |
| Podrška boje: | 1.07B |
| Max. rezolucija: | 3840x2160 |
| Osvježavanje: | 120 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 275 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 120 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 48 Hz |
| Svjetlina: | 450 cd/m^2 |
| Kontrast: | 3 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 5 ms |
| Površinska obrada: | Hard Coating 3H |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke: | LED Backlight, HDCP Ready, Ambient Light Sensor, UHD, Normal Response Time: 8 ms, DisplayHDR 600, Eye Saver Mode, Narrow Bezel |
| Gamut: | Rec. 709 100%, sRGB 100%, DCI-P3 99% |
| Višekanalni pregled: | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| DisplayPort: | 1 |
| DisplayPort Out: | 1 |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| Thunderbolt 4: | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 2: | 3 (USB 3.2 (type C)); 5 (USB 3.2 (type A)) |
| Audio Line-Out: | 1 (3.5-mm minijack) |
| LAN: | 1 (RJ-45) |
| EPREL: | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Interni |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 30.5 W |
| Max. potrošnja energije: | 335 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.5 W |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Zaključavanje kabela, Kensington, Sigurnosni utor |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | VESA FDMI, Energy Star 8.0 |
| Max. radna temperatura: | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline: | 0 °C |
| Max. neradna temperatura: | 60 °C |
| Min. neradna temperatura: | -20 °C |
| Max. radna vlažnost: | 80 % |
| Min. radna vlažnost: | 10 % |
| Max. neradna vlažnost: | 90 % |
| Min. neradna vlažnost: | 5 % |
| Dubina (mm): | 57.5 mm |
| Visina (mm): | 410.34 mm |
| Širina (mm): | 713.2 mm |
| Težina: | 6.52 kg |
| Dubina (mm): | 215 mm |
| Visina (mm): | 618.94 mm |
| Širina (mm): | 713.2 mm |
| Težina: | 9.34 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 940 mm |
| Širina (mm): | 500 mm |
| Visina (mm): | 165 mm |
| Bruto težina (kg): | 13.37 kg |
| Neto težina (kg): | 9.35 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 13.37 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |