Na stanju
2222.00 KM
28 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Laptopi |
| Grafička: | Intel Arc Graphics |
| Veličina ekrana: | 17.3 |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 256V |
| RAM: | 16 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | multitouch-enabled, IPS, edge-to-edge glass, micro-edge, 400 nits, 100% sRGB |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Home |
| Boja: | Siva |
Intel Core Ultra 7 256V, 16GB LPDDR5x RAM, 512GB SSD, Intel Arc Graphics, 17.3" 1920 x 1080 FHD Touchdisplay, WebCam 5MP IR camera with temporal noise reduction, WiFi 7, Bluetooth 5.4, 3x USB Type-A 10Gbps signaling rate, 1x HDMI 2.1, 1x USB Type-C 10Gbps signaling rate, 1x Thunderbolt 4 with USB Type-C 40Gbps signaling rate, 1x head/micro combo, Battery: 6-cell, 83 Wh Li-ion polymer, Tastatura: US- internacionalna sa osvjetljenjem, Težina: 2.45kg, Boja: Siva, Windows 11 Home
| Grafička: | Intel Arc Graphics |
| Veličina ekrana: | 17.3 |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 256V |
| RAM: | 16 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | multitouch-enabled, IPS, edge-to-edge glass, micro-edge, 400 nits, 100% sRGB |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Home |
| Boja: | Siva |