Na stanju
2199.00 KM
20 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Laptopi |
| Grafička: | AMD Radeon Graphics |
| Veličina ekrana: | 14 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7540U |
| RAM: | 16 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | WUXGA, IPS, 16:10, 162 ppi, 300 nits, Anti-glare / Matte, 60 Hz, |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Pro |
| Boja: | Crna |
AMD Ryzen 5 7540U, 16GB LPDDR5x RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, 14" 1920 x 1200 WUXGA display, WebCam 5MP with Privacy Shutter, WiFi 6E, Bluetooth 5.3, 2 × USB4 (40 Gbps, Power Delivery 3.0, DisplayPort 1.4a), 1 × USB 3.2 Gen 1, 1 × HDMI 2.1, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), Fingerprint Reader, Battery: 57Wh, Težina: 1.26kg, Tastatura: US-Internacionalna, Boja: Crna, Windows 11 Pro
| Grafička: | AMD Radeon Graphics |
| Veličina ekrana: | 14 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7540U |
| RAM: | 16 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | WUXGA, IPS, 16:10, 162 ppi, 300 nits, Anti-glare / Matte, 60 Hz, |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Pro |
| Boja: | Crna |