Na stanju
924.30 KM
4 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Računari |
| Vrsta: | Personal Computer |
| Format: | Desktop |
| Procesor: | Intel Pentium Gold G6405 Processor |
| Frekvencija: | 4.1 GHz |
| CPU količina jezgri: | 2 |
| Broj threadova: | 4 |
| Max. CPU Bus Clock Rate: | 8 GT/s |
| CPU podnožje: | Socket 1200 |
| CPU količina: | 1 |
| CPU cache: | 4 MB |
| Chipset: | Intel H510 |
| Značajke: | Supports 14 nm Processors |
| Kol. matičnih ploča: | 1 |
| Vrsta memorije: | DDR4 SDRAM |
| Format memorije: | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije: | 3200MHz(PC4-25600) |
| Kapacitet memorije: | 8 GB |
| SSD: | 240 GB |
| Format: | Integriran |
| Model: | Intel UHD Graphics 610 |
| VRAM tip: | Shared Video Memory |
| Format: | Integriran |
| Operativni sustav: | no OS |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Plug-in modul |
| Napajanje: | 1; |
| Max. Napajanja: | 1 |
| Izlazna snaga: | 500 W |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 360 mm |
| Širina (mm): | 120 mm |
| Visina (mm): | 450 mm |
| Bruto težina (kg): | 3 kg |
| Neto težina (kg): | 1 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 1 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Maloprodajno |