Na stanju
1499.00 KM
28 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Laptopi |
| Grafička: | Intel Iris Xe Graphics |
| Veličina ekrana: | 16.0 |
| Procesor: | Intel Core i5-1334U |
| RAM: | 16 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | 40.6 cm (16 |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | FreeDos |
| Boja: | Siva |
Intel Core i5-1334U, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, 16.0" 1920 x 1200 IPS display, FHD WebCam, WiFi 6, Bluetooth 5.4, HDMI, 2x USB 3.2 Type-A, 2x USB Type-C (PD&DP), Headphone/Microphone Combo, Battery: 3-cell 59Wh Li-ion polymer, Tastatura: BiH sa osvjetljenjem, Težina: 1.77kg, Boja: Siva, FreeDOS
| Grafička: | Intel Iris Xe Graphics |
| Veličina ekrana: | 16.0 |
| Procesor: | Intel Core i5-1334U |
| RAM: | 16 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | 40.6 cm (16 |
| HDD: | 512 |
| Operativni sistem: | FreeDos |
| Boja: | Siva |