Nema na stanju
2923.83 KM
17 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Tehnologija: | TFT Active Matrix |
| Vrsta: | VA |
| Dijagonala: | 49" |
| Vidljiva dijagonala: | 48.8" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.2331 mm |
| Podrška boje: | 16.7M |
| Max. rezolucija: | 5120x1440 |
| Osvježavanje: | 165 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 250 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 165 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 48 Hz |
| Svjetlina: | 400 cd/m^2 |
| Kontrast: | 3 000 : 1 |
| Dinamički kontrast: | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 1 ms |
| Površinska obrada: | Hard Coating 3H |
| Omjer slike: | 32:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Značajke: | White-LED Backlight, Frameless Display, Flicker-free Technology, NVIDIA G-SYNC, Low Blue Light, HDR 400, AMD FreeSync Premium Pro |
| Gamut: | sRGB 122%, NTSC 100%, DCI-P3 91%, Adobe RGB 98% |
| Višekanalni pregled: | Picture-by-Picture (PBP) |
| Format zvučnika: | Integriran |
| Izlazna snaga po kanalu: | 5 W |
| Izlazna snaga: | 10 W |
| HDMI: | 3 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| USB 3.2: | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.1 Gen 1: | 3 (USB 3.1 (type A)) |
| Headphones: | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL: | 689000 |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 60 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.5 W |
| Kabeli: | HDMI kabel, DP kabel, USB Type C - USB Type C Cable |
| Dodaci: | Remote Control, Stalak, Strujni adapter, Brzi priručnik |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Kensington |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | VESA FDMI |
| Boja: | Crna |
| Dubina (mm): | 153.24 mm |
| Visina (mm): | 269.4 mm |
| Širina (mm): | 1194.4 mm |
| Dubina (mm): | 308 mm |
| Visina (mm): | 567.6 mm |
| Širina (mm): | 1194.4 mm |
| Težina: | 14.4 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 1308 mm |
| Širina (mm): | 553 mm |
| Visina (mm): | 420 mm |
| Bruto težina (kg): | 20.8 kg |
| Neto težina (kg): | 14.4 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 20 kg |
| Težina kartona: | 1 kg |
| Težina plastike: | 1 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |
| EAN kod: | 4038986118422 |
| : |