Na stanju
934.83 KM
11 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LED |
| Vrsta: | VA |
| Backlight Technology: | WLED |
| Dijagonala: | 34" |
| Vidljiva dijagonala: | 34" |
| Radijus: | 1500R |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.2317 mm |
| Pixel Density: | 110 ppi |
| Podrška boje: | 1.07B |
| Max. rezolucija: | 3440x1440 |
| Osvježavanje: | 120 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 190 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 120 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 48 Hz |
| Svjetlina: | 300 cd/m^2 |
| Kontrast: | 3 500 : 1 |
| Dinamički kontrast: | 50 000 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 4 ms |
| OSD Languages: | Chinese, Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Brazil Portuguese |
| Površinska obrada: | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike: | 21:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Značajke: | HDCP Ready, SmartImage, SmartControl, WQHD, Flicker-free Technology, SoftBlue, EasyRead, AMD Adaptive Sync Technology, Power Delivery, Eyesafe |
| Gamut: | NTSC 104%, sRGB 120% |
| Višekanalni pregled: | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Format zvučnika: | Integriran |
| Audio izlaz: | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu: | 5 W |
| Izlazna snaga: | 10 W |
| DisplayPort 1.4: | 1 |
| HDMI 2.0: | 1 (HDMI (Type A)) |
| Audio izlaz: | 1 (3.5-mm minijack) |
| LAN: | 1 (RJ-45) |
| USB 3.2 Gen 1: | 1 (USB Type B); 4 (USB Type-A); 1 (USB Type-C) |
| EPREL: | 2175533 |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Interni |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 28.19 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.3 W |
| Energy Label: | D |
| Ugrađeni uređaji: | USB Hub, Mikrofon, Web kamera, LED indikator, KVM |
| Kabeli: | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel, USB (C) Cable |
| Dodaci: | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Kensington |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | Plug and Play, VESA DDC/CI, VESA FDMI |
| Boja: | Crna |
| MTBF: | 70000 h |
| Max. radna temperatura: | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline: | 0 °C |
| Max. neradna temperatura: | 60 °C |
| Min. neradna temperatura: | -20 °C |
| Max. radna vlažnost: | 80 % |
| Min. radna vlažnost: | 20 % |
| Max. radna visina: | 3658 m |
| Dubina (mm): | 107 mm |
| Visina (mm): | 369 mm |
| Širina (mm): | 807 mm |
| Težina: | 7.82 kg |
| Dubina (mm): | 287 mm |
| Visina (mm): | 602 mm |
| Širina (mm): | 807 mm |
| Težina: | 10.41 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 188 mm |
| Širina (mm): | 920 mm |
| Visina (mm): | 525 mm |
| Bruto težina (kg): | 15 kg |
| Neto težina (kg): | 10 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 15 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |