Na stanju
700.83 KM
3 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Vrsta: | IPS |
| Dijagonala: | 24" |
| Vidljiva dijagonala: | 23.8" |
| Raspored piksela: | Dot Pitch |
| Razmak piksela: | 0.274 mm |
| Podrška boje: | 16.7M |
| Max. rezolucija: | 1920x1080 |
| Osvježavanje: | 83 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 83 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 30 kHz |
| Svjetlina: | 300 cd/m^2 |
| Kontrast: | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 4 ms |
| Površinska obrada: | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike: | 16:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable |
| Značajke: | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, 10 Point Touch-Screen, Low Blue Light |
| Format zvučnika: | Integriran |
| Audio izlaz: | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu: | 2 W |
| Izlazna snaga: | 4 W |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort: | 1 |
| Audio izlaz: | 1 (3.5-mm mini jack) |
| USB 3.2 Gen 1: | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Interni |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 17 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.3 W |
| Kabeli: | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel |
| Dodaci: | Brzi priručnik |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | Plug and Play, VESA DDC 2B, VESA FDMI, RoHS, REACH |
| Boja: | Crna |
| MTBF: | 50000 h |
| Dubina (mm): | 241 mm |
| Visina (mm): | 373 mm |
| Širina (mm): | 540 mm |
| Težina: | 5.4 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 148 mm |
| Širina (mm): | 615 mm |
| Visina (mm): | 420 mm |
| Bruto težina (kg): | 7.1 kg |
| Neto težina (kg): | 5.4 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 7.1 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |
| EAN kod: | 4948570125791 |