Na stanju
849.00 KM
14 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Laptopi |
| Grafička: | Intel UHD Graphics |
| Veličina ekrana: | 13.3 |
| Procesor: | Intel Core i3-1315U |
| RAM: | 8 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | IPS, matte, 16:9, 35 ms, 60 Hz, 250 nt, 800 :1, 45 % |
| HDD: | 256 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Pro |
| Boja: | Siva |
Intel Core i3-1315U, 8GB LPDDR5 RAM, 256GB SSD, Intel HD Graphics, 13.3" 1920x1080 IPS display, WebCam Full HD, Wi-Fi6E, Bluetooth 5.3, 2x USB 3.2 Type-A, 1x USB-C 3.2 (DisplayPort + Power Delivery), 1x HDMI 1.4, 1 x Head/Micro Combo Jack, Fingerprint scanner, Battery: 54 Wh, Tastatura: US-Internacionalna sa jednobojnim osvjetljenjem, Težina: 1.25kg, Boja: Siva, Windows 11 Pro
| Grafička: | Intel UHD Graphics |
| Veličina ekrana: | 13.3 |
| Procesor: | Intel Core i3-1315U |
| RAM: | 8 GB DDR5 |
| Tip ekrana: | IPS, matte, 16:9, 35 ms, 60 Hz, 250 nt, 800 :1, 45 % |
| HDD: | 256 |
| Operativni sistem: | Windows 11 Pro |
| Boja: | Siva |