Na stanju
1753.83 KM
6 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Računari |
| Warranty Term (month): | 24 month(s) |
| Pack Length (mm): | 300 mm |
| Pack Width (mm): | 300 mm |
| Pack Height (mm): | 100 mm |
| Pack Weight Brutto (kg): | 4 kg |
| Pieces in pack: | 1 |
| Box Weight Brutto (kg): | 1 kg |