Na stanju
1168.83 KM
21 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Monitori |
| Vrsta ekrana: | LCD |
| Vrsta: | VA |
| Dijagonala: | 34" |
| Vidljiva dijagonala: | 34" |
| Radijus: | 1500R |
| Raspored piksela: | Pixel Pitch |
| Razmak piksela: | 0.2317 mm |
| Pixel Density: | 110 ppi |
| Podrška boje: | 1.07B |
| Max. rezolucija: | 3440x1440 |
| Osvježavanje: | 180 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja: | 285 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja: | 29 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja: | 180 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja: | 48 Hz |
| Svjetlina: | 400 cd/m^2 |
| Kontrast: | 3 000 : 1 |
| Max. H-kut: | 178 ° |
| Max. V-kut: | 178 ° |
| Odziv: | 1 ms |
| Površinska obrada: | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike: | 21:9 |
| Ergonomija: | Tilt, Height Adjustable, Pivot |
| Značajke: | WQHD, Curved Technology, AMD FreeSync Premium, DisplayHDR 400, VESA AdaptiveSync |
| Gamut: | DCI-P3 95% |
| Višekanalni pregled: | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| HDMI: | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB: | 2 (USB Type-A); 1 (USB Type B) |
| DisplayPort: | 1 |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Max. ulazna struja: | 2 A |
| Max. ulazna frekvencija: | 60 Hz |
| Max. ulazni napon: | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija: | 50 Hz |
| Min. ulazni napon: | 100 V |
| Potrošnja: | 32 W |
| Max. potrošnja energije: | 85 W |
| Potrošnja u mirovanju: | 0.3 W |
| Kabeli: | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel, USB Type B to Type A Cable |
| Dodaci: | Dokumentacija, Podizač postolja, Postolje |
| Postavljanje: | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke: | Sigurnosni utor |
| VESA: | 100x100mm |
| Sukladnost: | VESA FDMI, RoHS |
| Boja: | Crna |
| Max. radna temperatura: | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline: | 0 °C |
| Max. neradna temperatura: | 60 °C |
| Min. neradna temperatura: | -20 °C |
| Max. radna vlažnost: | 80 % |
| Min. radna vlažnost: | 10 % |
| Max. neradna vlažnost: | 90 % |
| Min. neradna vlažnost: | 5 % |
| Max. radna visina: | 5000 m |
| Dubina (mm): | 132.46 mm |
| Visina (mm): | 360.85 mm |
| Širina (mm): | 805.45 mm |
| Težina: | 6.57 kg |
| Dubina (mm): | 232 mm |
| Visina (mm): | 554.69 mm |
| Širina (mm): | 805.45 mm |
| Težina: | 9.51 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 1000 mm |
| Širina (mm): | 600 mm |
| Visina (mm): | 200 mm |
| Bruto težina (kg): | 14.02 kg |
| Neto težina (kg): | 9.512 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 14.02 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Box |
| EAN kod: | 5397184962732 |