Na stanju
2011.23 KM
8 Ljudi gleda trenutno
| Kategorija: | Računari |
| Serija: | ThinkCentre |
| Model: | ThinkCentre neo 50t |
| Countries: | Slovenia |
| Vrsta: | Personal Computer |
| Format: | Tower |
| Ugrađeni uređaji: | Čitač kartica (3 u 1) |
| Procesor: | Intel Core i5-14400 Processor |
| Frekvencija: | 1.8 GHz (up to 4.7 GHz) |
| CPU količina jezgri: | 10 |
| Broj threadova: | 16 |
| CPU podnožje: | Socket 1700 |
| CPU količina: | 1 |
| CPU Max. količina: | 1 |
| L2 cache: | 9.5 MB |
| CPU cache: | 20 MB |
| Chipset: | Intel B760 |
| Kol. matičnih ploča: | 1 |
| P-core količina: | 6 |
| E-core količina: | 4 |
| Vrsta memorije: | DDR5 SDRAM |
| Format memorije: | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije: | 5600MHz(PC5-44800) |
| Kapacitet memorije: | 16 GB |
| Max. kapacitet memorije: | 64 GB |
| Količina utora: | 2 |
| Značajke memorije: | Two DDR Channels Unbuffered |
| SSD: | 512 GB, PCIe NVMe 4.0 x4, M.2 22x80mm Form Factor |
| Disk Drive Type: | DVD±RW |
| Vrsta: | Interni |
| Format: | Integriran |
| GPU količina Jezgri: | 24 |
| Model: | Intel UHD Graphics 730 |
| VRAM tip: | Shared Video Memory |
| Format: | Integriran |
| Chipset: | Realtek ALC623-CG |
| Audio izlaz: | Mono |
| Audio standard: | HD audio |
| Audio izlaz: | Mono |
| Zvučnika: | 1 |
| Izlazna snaga po kanalu: | 2 W |
| Izlazna snaga: | 2 W |
| Input Devices: | Mouse |
| Keyboard Localization: | Slovenian |
| Format: | Integriran |
| LAN Chipset: | Realtek RTL8111K |
| LAN: | Da |
| Wi-Fi: | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 Dual Wi-Fi |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| 3.5in utora: | 1 |
| 2.5in utora: | 1 |
| M.2 Slot Quantity: | 2 |
| PCI Express 3.0 x16: | 1 |
| PCI Express 3.0 x1: | 1 |
| HDMI 2.1: | 1 (HDMI (Type A)) |
| VGA: | 1 (15-pin D-sub) |
| DisplayPort 1.4: | 1 |
| LAN: | 1 (RJ-45) |
| Headphones: | 1 (3.5-mm minijack) |
| Mikrofon ulaz: | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Audio Line-Out: | 1 (3.5-mm mini jack) |
| USB 2.0: | 4 (USB Type-A) |
| USB 3.2 Gen 1: | 4 (USB Type-A), 1 (USB Type-C) |
| Operativni sustav: | no OS |
| Vrsta napajanja: | Napajanje |
| Napajanje: | Interni |
| Izlazna snaga: | 180 W |
| Boja: | Crna |
| Postavljanje: | Stand Alone |
| Standardi: | RoHS, WEEE, REACH, TCO Certified 9 |
| Visina (mm): | 340 mm |
| Dubina (mm): | 294 mm |
| Širina (mm): | 145 mm |
| Težina: | 5.6 kg |
| Komplet sa: | USB Calliope Keyboard (Black), USB Calliope Mouse (Black) |
| Jamstvo u Hrvatskoj: | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci): | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva: | Serijski broj |
| Dužina (mm): | 100 mm |
| Širina (mm): | 80 mm |
| Visina (mm): | 100 mm |
| Bruto težina (kg): | 5.6 kg |
| Neto težina (kg): | 5.6 kg |
| Količina u pakiranju: | 1 |
| Bruto težina kutije (kg): | 5.6 kg |
| Težina kartona: | 5.6 kg |
| Težina plastike: | 5.6 kg |
| Količina u kutiji: | 1 |
| Količna pakiranja na paleti: | 1 |
| Vrsta pakiranja: | Maloprodajno |
| EAN kod: | 198154400095 |